Alkomat AF-35 - oferta, dlaczego warto, specyfikacja

Alkomaty to urządzenia, które z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej popularne. Sięgają po nie już nie tylko kierowcy, ale również przedsiębiorcy, którzy chcą kontrolować trzeźwość swoich pracowników. Jednak niezwykle szeroki wybór modeli dostępnych na rynku sprawia, że trudno jest wybrać ten jeden najlepszy alkomat. Alcofind AF-35 jest urządzeniem, któremu warto z pewnością bliżej się przyjrzeć. Ten niezwykle precyzyjny oraz prosty w obsłudze alkomat sprawia, że badanie trzeźwości staje się niezwykle łatwym procesem. Dokładny sensor elektrochemiczny, w połączeniu z niezwykle wytrzymałą oraz designerską obudową to tylko niektóre z powodów, dla których każdy kierowca powinien zaopatrzyć się w to urządzenie.
Alkomat AF-35

Alkomat AF-35 — Dlaczego warto?

Alkomat Alcofind AF-35 to z pewnością urządzenie, które jest warte swojej ceny. Co jednak sprawia, że jest on tak wyjątkowy? Przede wszystkim na uwagę zasługują niezwykle małe oraz kompaktowe wymiary tego alkomatu. Urządzenie to jest niezwykle poręczne i z łatwością zmieści się w kieszeni czy torebce. Dzięki temu można mieć je zawsze wtedy, gdy akurat jest potrzebne. Sama obudowa została wykonana z niezwykle trwałych oraz solidnych materiałów. Decydując się więc na zakup tego urządzenia, można mieć pewność, że nawet po kilku latach będzie ono niezawodnie spełniało swoje zadanie. Alkomat ten jest również niezwykle prosty oraz intuicyjny w obsłudze. Do przeprowadzenia badania wystarczy jeden przycisk, dzięki czemu sam test jest niezwykle szybki.

Alkomat AF-35 - specyfikacja

Jednak na największą uwagę z pewnością zasługuje to, co zostało zamknięte w środku. To przede wszystkim sensor elektrochemiczny klasy premium, który na co dzień jest wykorzystywany w urządzeniach używanych przez służby mundurowe. Aby urządzenie było gotowe do przeprowadzenia badania, wystarczy poczekać jedynie 15 sekund, samo podawanie próbki trwa zaś zaledwie 3 sekundy. Sensor elektrochemiczny jest niezwykle czuły, dzięki czemu wykryje nawet najmniejszą dawkę alkoholu. Uzyskany wynik wyświetli się na czytelnym 4-cyfrowym wyświetlaczu LED, który pokazuje wyniki do 3 miejsca po przecinku. Ponadto alkomat Alcofind AF-35 posiada pamięć do 10 ostatnich zapisów, a także licznik kalibracji czy tryb diagnostyki.

Alkomat AF-35 - cena

Najwyższa wytrzymałość, czuły sensor elektrochemiczny czy łatwa obsługa to jednak nie wszystkie zalety alkomatu Alcofind AF-35. Nie można również zapomnieć o tym, że urządzenie to jest dostępne w bardzo korzystnej oraz konkurencyjnej cenie, która z pewnością przekona do zakupu nawet najbardziej wymagającego klienta, który wybiera wyłącznie rozwiązania z najwyższej półki. Warto również wspomnieć o dosyć niskich kosztach eksploatacji. Czujnik elektrochemiczny, w przeciwieństwie do półprzewodnikowych, nie wymaga zbyt częstych kalibracji. Co równie istotne, urządzenie posiada ustnik wielokrotnego użytku. Wszystko to sprawia, że użytkownik nie będzie musiał martwić się dużymi wydatkami związanymi z eksploatacją tego alkomatu.

AF-35 - opinie

Najwyższa jakość, jaką prezentuje Alcofind AF-35 to nie tylko zapewnienia producenta. Doskonałym tego potwierdzeniem są również liczne opinie zadowolonych użytkowników, jakie można znaleźć w sieci. Na co zwracają oni uwagę? Przede wszystkim przeważa tu łatwa obsługa oraz bardzo czuły i dokładny sensor elektrochemiczny. Użytkownicy doceniają również kompaktowość tego urządzenia, a także jego design, który sprawia, że prezentuje się ono naprawdę wyjątkowo. Nie można również zapomnieć o tym, że urządzenie jeszcze przed wysyłką zostaje opatrzone certyfikatem adiustacji (kalibracji), przez co jest od razu gotowe do działania. Ponadto, kupując ten sprzęt w sklepie Promil-Lab, można również liczyć na wieczystą gwarancję oraz wsparcie doświadczonych techników.